KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13374303

nr 1337 4303

Jonas Nilsson

(f. 1968), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad 90, fågel i träd, 37x55 cm

Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 13 juli 2020
kl 19:48:05

Jonas Nilsson

Läs mer om Jonas Nilsson